לגעת בלב – מאפייני הטיפול בטנגנס

למגע ישנה חשיבות רבה לקיומו של אורח חיים בריא ותקני. לא סתם אנשים מזמינים מסאז' עד הבית, הצורך במגע הוא צורך קיומי, במיוחד בתא המשפחתי, בין בני זוג. אין זה סוד, כי היעדר מגע יכול להוביל לפגיעה בזוגיות. לכן, חשוב לדעת, שהמגע הוא אומנות לשמה ולפעמים אומנות המגע אינה מגיעה בטבעיות וקיים צורך בעזרה מקצועית.

כאשר אנשים חושבים על עזרה, צמד המילים טיפול זוגי הם האסוציאציה הראשונה שעולה, אך לא תמיד טיפול קונבנציונלי הוא הפתרון האידיאלי. רבות הפעמים בהם צריך לפנות לעזרה קצת יותר יצירתית כמו סדנת מגע לעיסוי זוגית. בסדנה תקבלו הדרכה וטיפים נבחרים כיצד לגעת אחד בשני ולהוסיף ריגוש לחיי הזוגיות. סדנה שכזו ללא ספק יכולה להבטיח שתזכו לחוויה שתעשיר את חייכם על בסיס יומיומי.

טיפול בטנגנס – סדנת עיסוי זוגית

אם אתם מחפשים יותר מחוויית מסאז', ומעוניינים ללמוד את סודות ויסודות המגע בין בני זוג, סדנת טיפול בטנגנס היא הפתרון האולטימטיבי עבורכם. בעזרת הסדנה, תוכלו ללמוד את יסודות הטנטרה, דרך תורת העיסוי. סדנת טיפול בטנגנס תעזור לכם להפוך למאהבים יותר טובים, להכיר את גופכם ואת גופם של בני זוגכם ופשוט לקבל את עצמכם לחלוטין. במפגשים תלמדו כיצד לעסות זה את זו בעזרת שמנים ארומטיים וכך לשחרר את כל העכבות המיניות, החסמים והפחדים ולהיות נאמנים לעצמכם. לאחר תום הסדנה, תוכלו גם אתם ליהנות ממסאז' בחברת בני זוגכם, בחלל הבית שלכם, כשאתם המעסים.

מאפייני הטיפול בטנגנס

בין מאפייני הטיפול בטנגנס הם היכולת לקבל את עצמנו ולהיות מי שאנחנו באמת, גם בחיים המיניים, לאהוב את עצמנו יותר ויותר בכל מפגש, להגיע לריפוי ואיזון ולשחרר רעלים ועכבות בכל התחומים. טיפול מוצלח בטנגנס, נחשב למסע אל תוך האני הפנימי, מסע, שבסופו נחווה את החיים במלאותם, מכל ההיבטים, ברמה הרגשית, הפיזית, הקוגניטיבית והמינית. המאפיינים של טיפול טנגנס מוצלח ייקחו את חוויית המגע צעד אחד קדימה, וישחררו את חייכם מפחדים, מתחים וחסימות. תחושת השחרור וההרפיה תלווה אתכם כל עוד תתרגלו.

רוצים להעניק חוויה של מגע בבית? כך תעשו זאת –

  • געו בבני הזוג רק כאשר אתם מרגישים טוב עם עצמכם.
  • געו בביטחון וגרמו לבני הזוג להרגיש בנוכחות שלכם.
  • ליטופים הם לא בהכרח הכוונה ב "לגעת ברכות".
  • בעת המגע, יש להניח את כף היד על הגוף במלואה מבלי להפעיל לחצים מיותרים.
  • געו בבני הזוג תוך כדי שאתם מרגישים ומשלבים בין קצב הגוף של בני זוגכם, לבין הידיים שלכם.
  • לגעת זה נפלא, אך גם לבקש רשות זו לא בושה במיוחד בימים בהם קיימת רגישות, עייפות, עצבנות וכדומה.
  • לגעת מכל הלב – כי זה תמיד נעים.
  • לא לשכוח להסתכל בעיניים כשנוגעים.

חשמל זורם בכפות ידיך

חשוב לציין שהזמנת פינוקים כמו מסאז' עד הבית תתרום לחוויה הזוגית שלכם אולם מנגד, פינוקים מסוג זה, אינם ילמדו אתכם כיצד לגעת זה בזו, מנקודת מבט מקצועית. אם ברצונכם בחוויה של סדנת עיסוי זוגית, דאגו שיהיה לה ערך מוסף וחינוכי, שתוכלו לא רק ליהנות ממגע זמני אלא גם ללמוד כיצד לגעת אחד בשני, בדיוק כמו שאתם אוהבים.

נעמה ניר – מנחת סדנאות טיפול בטנגס ומעסה.

להשאיר תגובה

כתובת המייל שלך לא תפורסם.Required fields are marked *

באפשרותך להשתמש בתגיות ותכונות HTML אלו: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>