enlightenment-1580467

בעולם המערבי, מילים כמו טנטרה או הארה, לא פעם מקבלות הרמת גבה, בעוד שבמזרח הרחוק מילים אלו מהוות את הבסיס המחשבתי והתודעתי של אורח החיים הכללי. לא בכדי, החיים במזרח נתפסים כחיי שאנטי בהם הכל מתרחש לאיטו ולעומתם, החיים בעולם המערבי נדמים כמרוץ מסחרר סביב השעון. אולם גם כשהשגרה תוססת והחיים מתקדמים בקצב מהיר, חשוב לדעת לעצור ולשלב בחיים גם אלמנטים רוחניים. אם בהזמנת מסאז' עד הבית  אשר מוביל לשחרור מתחים ואם על ידי הרשמות לסדנה רוחנית ייחודית.

מהי טנטרה?

למילה טנטרה ישנן שתי פרשנויות שונות אך דומות בהווייתן, בטיבט המשמעות היא "התרחבות" ובהודו המשמעות היא "מארג". על אף המחשבה שטנטרה היא פילוסופיה או דרך חיים, אין זה כך, משמעות הטנטרה היא להגדיר את חוויותיו של הגוף הפיזי בעת רגע ההארה. אם נגדיר את משמעות הטנטרה – הטנטרה היא הרגע בו ההוויה חווה התרחבות אינסופית כתוצאה מחוויה ישירה של המציאות. למעשה, הטנטרה היא מעין רגע של התעוררות או מה שמוכר בעולם הרוחני כרגע ההארה. למצב של טנטרה אפשר להגיע בדרכים שונות אם ברגע של שחרור שנוצר בעת מסאז', ואם בהתבודדות במקומות מרוחקים או אם בחוויה מינית מקודשת.

טנטרה ומסאז' עד הבית

החוויה הטנטרית, הלא היא ההארה, היא חוויה אחריה תרים אנשים רבים ואף ישנם ספרים לא מעטים שמתארים את הרגע הזה בדיוק, כמו גם את מגוון הדרכים להגיע אליו. בספרים ניתן למצוא טכניקות שונות, כולן כאחת מציעות דרך להגיע לאותה חוויה עילאית. בפועל את יסודות הטנטרה ניתן למצוא בכל מקום ואני משלבת אותם כמעסה בשיטות העיסוי שלי. לכן אם אתם מחפשים לחוות התרחבות פנימית. תוכלו להזמין מסאז' עד הבית או להירשם לסדנת טנגס על יסודות הטנטרה, שתעניק לכם את כל הכלים הנדרשים.

הקשר בין טנטרה וזוגיות

החוויה הטנטרית נמצאת בכל מקום, יחד עם זאת, על מנת לחוש בה רובנו צריכים לעבור ממצב מודעות יומיומי אל עבר מצב מודעות נשגב זה, הנחשב למיוחד. מעברים אלו נקראים "בארדו" וניתן לחוש אותם במצבים שונים כמו למשל בעת,חלום,נשימה,אורגזמה,מוות,אחדות עם הבורא/היקום. למעשה המיניות מהווה שער רב עוצמה לחוויה הטנטרית ולכן הטנטרה קיבלה את המוניטין של אמנות המין. על מנת לחוות את יסודות הטנטרה דרך המגע, ולשנות את חיי הזוגיות שלכם תוכלו להירשם לסדנת טנגנס זוגית ממנחה שמכירה את סודות הטנטרה ומודעת לתרומתם לקשר הזוגי.

couple-watching-sunrise-1-1370865

סדנת טנגס לזוגות – על טהרת הטנטרה

בסגנון חיים המאופיין בדואליות, בו אנו חיים את החיים באשליה של "האני", במקום להיות מי שאנחנו באמת, בעזרת סדנת טנגס זוגית, נוכל לצאת למסע פנימי אל תוך החלל הרחב והאינסופי שהוא אנחנו ולגלות את האלוהי שבנו, מה שאומר, להיווכח עד כמה אנו מיוחדים ומדהימים. בסדנה נלמד לגעת זה בזה מתוך הקשבה, לוותר על האגו שמנחה אותנו ברבדים שונים של החיים. כמו כן, דרך הסדנה נוכל לחוות אחד את השני, לגעת מתוך כוונה ואהבה, ללא שיפוטיות ומתוך קבלה אינסופית.

הסדנה יכולה להתקיים כסוג של מפגש בביתכם או בכל מקום אחר שתבחרו,בו אתם מקבלים עיסוי ולומדים את יסודות הטנטרה דרך מגע .

נעמה ריקה ניר – אומנות המגע

ניסיוני רב השנים בתחום הרפואה ההוליסטית הוביל אותי להנחות סדנאות טנגס, סדנאות מגע המושתתות על הידע המעמיק של החוויה הטנטרית. בסדנאות תחשפו לטכניקות עיסוי שונות אותן תבצעו בקצב שלכם ולאחר מסע פנימי אל תוך האני שלכם. המסע הפנימי יעזור לכם לאמץ ארבעה יסודות בסיסיים של החיים והם – מודעות, אהבה, מגע והקשבה. בנוסף, אני משלבת את יסודות הטנטרה בעיסויים שאני מעניקה ואתם מוזמנים ליהנות מהחוויה גם על ידי הזמנת מסאז' עד הבית.

להזמנת מסאז' עד הבית המושתת על יסודות הטנטרה או לפרטים אודות סדנאות טנגס צרו קשר עוד היום. ויחד נגיע להתעוררות רוחנית כמו שרק מסאז' מעולה יכול לספק: בין אם באמצעות טיפול אישי ובין אם באמצעות סדנה שתאפשר לכם לקחת אתכם אוצר של ידע – שילווה אתכם למשך שנים ארוכות ויאפשר לכם ליהנות מן התענוג שוב ושוב!

 

2 Comments

 1. קובי

  מעוניין בעיסוי לבת זוגי

  • נעמה ריקה

   חג שמח 🙂
   מוזמן ליצור קשר או להכנס ללוח שנה ולתאם לך במועד שנוח לך, תודה.

להשאיר תגובה

כתובת המייל שלך לא תפורסם.Required fields are marked *

באפשרותך להשתמש בתגיות ותכונות HTML אלו: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>