סדנה לעיסוי זוגי – חמשת החושים

Header_zug_v2על פי מחקרים רבים, המגע הוא עמוד התווך של מערכות יחסים מכל הסוגים, והנו חשוב במיוחד במערכת היחסים הזוגית. מערכות יחסים קמות ונופלות על מגע בלבד ובעידן המודרני, בו שיעור הגירושין עולה, ופרידה הפכה להיות אפשרות מספר אחת, כדי להתמודד עם בעיות שנגרמות מחוסר מגע, או ממגע לא נכון, נדרש פתרון מעמיק. חיים ללא מגע הם חיים תפלים, היות ולמגע יש כוח משחרר ומרגיע ומגע טוב יכול לשפר את איכות החיים. לכן, ברוב המקרים, במידה ואתם חווים מגע לא מספק, אין זה מספיק למלא את הצורך על ידי הזמנת מסאז' עד הבית, עליכם לשתף את בני הזוג האוהבים ולפעול יחדיו כדי לאפשר יותר מגע,יותר הקשבה אחד לשני,יותר רומנטיקה,יותר נינוחות, יותר ביטחון, יותר שלווה וסיפוק.

הרעיון שמאחורי עיסוי זוגי

אין זה סוד שהמגע הוא סוג של תקשורת לא מילולית וככל שתלמדו לתקשר נכון אחד עם השני, מערכת היחסים שלכם תרקיע לשחקים. כזוג אתם בונים את האמון בן השאר דרך מגע. לכן, אם הנכם רוצים לשפר את טכניקת המגע שלכם ושל בני זוגכם, ולגעת אחד בשנייה מכל הלב והנשמה, סדנה לעיסוי זוגי היא הפתרון עבורכם. חשוב לציין שבסדנה אתם צריכים להרגיש הכי נוח להיות עצמכם, ועל כן למיקום הסדנה ישנה חשיבות מרכזית. לא פעם סדנה לעיסוי זוגי פועלת באותה מתכונת של מסאז' עד הבית, ומתקיימת בביתו של הזוג המעוניין, ולו רק בגלל העובדה, שבביתנו אנו מרגישים הכי בטוחים, במיוחד כשעל הפרק עומדת התנסות בחוויה חדשה.

סדנה לעיסוי זוגי פרטיות מרבית

בשונה ממסאז' עד הבית בו אתם מקבלים עיסוי ממעסה מומחה, בסדנה לעיסוי זוגי, תלמדו להעניק ולחוות עיסוי מידי בני הזוג שלכם. היות ואחד האלמנטים החשובים לעיסוי מוצלח הוא האווירה, בסדנה תרכשו מיומנות ליצירת האווירה המתאימה ולטיהור וארגון החדר בצורה המתאימה. כמו כן, בסדנה תחשפו לטכניקות מגע בסיסיות ותתוודעו לדרך הנכונה להתחבר אל עצמכם, כמו גם אל בני הזוג שלכם ללא שיפוטיות ועם אהבה גדולה.

מטרתה של סדנה לעיסוי זוגי היא ליצור מרחב שמאפשר תקשורת חיובית, נעימה ומכילה. שדרוג הזוגיות, שיפור איכות החיים, את הביטחון במגע שלכם, את השקט והריפוי שבאהבה דרך הקשבה אחד לשני ועל ידי טכניקת מגע מתאימה. ללא ספק, לאחר השתתפות בסדנה לעיסוי זוגי, תוכלו ליהנות ממסאז' מדי יום ביומו, מידיהם של בני הזוג האהובים.

סדנה לקבוצות

בדומה למסאז' עד הבית, אותו ניתן להזמין הן לאדם פרטי והן לזוג, כך ניתן לקיים סדנה לעיסוי זוגי בביתכם בפרטיות מרבית, או לחלופין, להשתתף בסדנה שמיועדת לקבוצות. סדנה לקבוצות לרוב, תתקיים בפני קבוצה של עד 10 זוגות ותכלול מפגש אחד באורך 90 דקות.

מה ההבדל בין מסאז' עד הבית לסדנה לעיסוי זוגי?

ישנם מספר הבדלים בין מסאז' עד הבית לבין סדנה לעיסוי זוגי. אחד ההבדלים המרכזיים הוא שמסאז' עד הבית כולל טיפול מידי מעסה לשני בני הזוג באופן מקביל. לעיתים מדובר בשני מעסים, לעיתים מדובר במעסה יחיד שמבצע עיסוי לבני הזוג לסירוגין, אך ברוב המקרים בני הזוג האם אלו שמקבלים עיסוי ולא מעניקים, מה גם שהם אינם נוגעים זה בזו, אלא נהנים ממגעם של אחרים. לעומת זאת, בסדנה לעיסוי זוגי, המנחה לוקחת את עקרונות העיסוי ומעבירה אותם הלאה, אל בני הזוג, על מנת שיתנסו אחד על השנייה ובכך ילמדו את סודות ויסודות המגע וההקשבה.

מסאז' עד הבית מיועד למקרים בהם אתם מעוניינים להתפנק או לטפל בבעיית שרירים נקודתית בעוד שסדנה לעיסוי זוגי מיועדת לשיפור המגע ביחסים.

נעמה ריקה ניר – מטפלת בכירה ומנחה סדנאות לעיסוי זוגי

לסדנה לעיסוי זוגי ישנם יתרונות רבים, בשונה ממסאז' בו אתם חווים מגע חיצוני, בסדנה תלמדו להכניס את המגע לחיי הזוגיות שלכם ולעסות אחד את השני. סדנאות עיסוי זוגי של נעמה ריקה ניר, מבוססות על עקרונות הטנטרה ויעניקו לכם טיפים נבחרים שיעזרו לכם לתקשר יותר טוב באמצעות המגע .

נעמה ריקה ניר התחילה את דרכה הרוחנית כמעסה לפני כ- 20 שנה ומאז צברה המון ידע מקצועי בתחום הרפואה ההוליסטית.

במהלך שנות ניסיוני למדתי לפעול מתוך מודעות על מנת לעזור לכם לגלות את האינטימיות, את ההקשבה, את השקט ואת הריפוי שהנם תוצר של אהבה טהורה. לפרטים נוספים אודות סדנה לעיסוי זוגי , הזמינו עוד היום ותוכלו לרכוש ידע שישנה לכם את החיים באופן משמעותי!