סדנת טנגנס לנשים

לנשים בלבד – סדנת טנגנס ייחודית

גוף האישה הוא אחד מכלי הקיבול האנרגטיים המקודשים ביותר שקיימים. ביכולתו ליצור וללדת חיים חדשים והוא ניחן בפוריות רבה ובכוח עצום. יחד עם זאת, למרבה הצער, נשים רבות אינן מודעות לכוח הטבעי הגלום בגופן ולא פעם הערכתן העצמית נפגמת כתוצאה מתפיסה שגויה של הגוף.

תמיד יש לך את האפשרות לקבל טיפול/מפגש ולפתח את יכולת ההכלה והרחבת הגבולות הפנימים בקצב שלך – אני יודעת להמליץ על סדרת טיפולים בליווי אישי שלי, אשר בכוחה להוביל לשינוי עמוק.  אם ברצונך להחזיק בכלים שיאפשרו לך להוביל את חייך לשינוי, לצלול אל תוך נבכי נשמתך ולקבל את עצמך בדיוק כמו שאת, סדנת טנגנס לנשים היא התשובה שלך.

 

סדנת טנגנס לנשים – מפגש עוצמתי עם עצמך!

אפשר לומר בוודאות כי רוב הנשים נמצאות בתוך מרוץ יומיומי בלתי פוסק וטרודות בנושאים שונים כמו עבודה, בית, ילדים, מטרות, יעדים, רצונות, סיפוקים וגם מטלות שונות. לעיתים כששגרת החיים כל כך עמוסה, קיים קושי לעצור, להיפתח ולהיות מי שאנחנו באמת ולכן נשים רבות אף אינן מתפנות להיות בנוכחות מלאה ובהקשבה לגוף.

אם ברצונך לאהוב את עצמך באמת, הרשמי לסדנת טנגנס לנשים. הסדנה הנה מפגש אינטימי, מדהים ועוצמתי שיחבר אותך לעצמך ולשקט הפנימי. במפגש תנועי בין קטבים שונים של  עוצמה ורכות,חוסר שקט והכלה,תקיעות וניקוי,מתח ורוגע. על ידי הקשבה והתמסרות תוכלי להתחיל במסע שלך לתוך עצמך. הרשמי לסדנת טנגנס ותאפשרי לעצמך את ההזדמנות להיפתח, להסיר את המסכות ולהיות מי שאת באמת!

מה כוללת הסדנה

סדנת טנגנס לנשים תעזור לך לעצור את המרוץ היומיומי, להתבונן פנימה ולהרשות לעצמך לקבל מגע. למגע ישנם יתרונות רבים וביכולתו לרפא את הגוף והנפש היות ומקומו בחיים הוא כל כך מרכזי. כמו כן, בעזרת הסדנה תוכלי לחוות את עצמך כפי שמעולם לא חווית ולזכות לקיומו של מרחב בטוח בו תינתן לך כל ההכלה והתמיכה הנדרשת כדי שתוכלי להיות את עצמך ולקבל את מה שאת מגלה.

בסדנה תלמדי נשימות, הנעה של הגוף והקשבה דרך מגע, צלילים ומודעות. כמו כן בסדנה, תחשפי לטיפים מועילים מעולם הטנטרה דרך המגע והעיסוי,  אשר יעזרו לך לפתוח את הצ'אקרות ופשוט לזרום עם הצלילים ובכך לעדן ולהתמיר את האנרגיה המינית שלך. לרוגע,שלווה ובהירות מחשבתית. העיסוי/ המגע עצמו יהיה אנרגטי ובשילוב גיאומטריה מקודשת.

פוטונים של תדרי אור מה שנקרא לגעת בלב הנשמה.

בסיום הסדנה, המשתתפות יקבלו מודעות שונה ויוכלו לגלות את האלוהימה שבהן – וגם את תגלי עד כמה את מדהימה.

סדנת טנגנס לנשים הנה מסע פנימה, מסע של הערכה עצמית, אהבה וקבלה .

סוף המסע

יתרונה של הסדנה הוא שבתומה, תחושי שלווה, מיקוד, רוגע,תוכלי להתייחס אל הגוף שלך כאל משהו קדוש, לקבל אותו ללא שיפוטיות, כמו שלעיתים נשים נוטות לעשות, ולהבין, כי הגוף שלך הוא מקדש המשיק לארבעת היסודות של חיים טובים והם מגע, הקשבה, מודעות ואהבה, יסודות המלווים גם אותי בעשייתי.

את הסדנאות טנגנס ניתן לחוות באופן אישי, או בקבוצות אינטימיות של משתתפות בודדות. כמו כן, קצב הלמידה מותאם באופן אישי לקצב שלך ואת קובעת באיזו מהירות אנו נתקדם. סדנאות הטנגנס מועילות למקרים רבים ומאפשרות לעצור לרגע את שגרת החיים ולהתמסר לידע מיוחד שיוביל לשינוי בחיים.

נעמה ריקה ניר – מנחת סדנאות טנגנס לנשים

נעמה ריקה ניר – מעסה בכירה אשר מספקת שירותי מסאז' עד הבית ומנחת סדנאות טנגנס לזוגות ולנשים. הידע המקצועי שלי מבוסס על ניסיון רב שנים ועל התמחות בתחומים רבים של הרפואה ההוליסטית. הידיעה כי המגע הוא עמוד התווך שלנו בכל הקשרים הבינאישיים הובילה אותי להנחיית סדנאות טנגנס מתוך רצון להעביר את הידע לערב רב של אנשים בכלל ונשים בפרט.

לפרטים אודות סדנאות טנגנס לנשים צרו קשר עכשיו ותתחילו את המסע שלכם אל עבר גילוי העצמי!