סדנת עיסוי למתקדמים – טנגנס זוגית

Header_zug_v1סדנת עיסוי למתקדמים – טנגנס זוגי מביאה את עיקרון המסאז' ישירות אליכם עד הבית, היות ובעזרתה תוכלו לעסות את בני זוגכם בנוחות ביתכם ועל ידי כל הידע המקצועי הנחוץ. בסדנה תלמדו את יסודות הטנטרה דרך חוויית העיסוי, ידע שיהפוך אתכם למאהבים יותר טובים, יעזור לכם ליצור שליטה ולהרגיש ביטחון בחיים.

על מנת להשיג את מטרת הסדנה, לימוד נשימה נכונה, הנעה של הגוף והקשבה דרך מגע, צליל ומודעות הם תנאי הכרחי. כמו כן, כדי להפוך להיות מאהבים חלומיים, טכניקות מגע וסודות מעולם הטנטרה ישמשו ככלים המתאימים עבורכם, בעזרתם תוכלו להעניק לבני זוגכם מסאז' עד הבית בעצמכם עם כל הטאץ' המקצועי.

מה הם יתרונות הסדנה

לסדנת עיסוי זוגי למתקדמים של טנגנס ישנם יתרונות רבים. הסדנה היא מעין מסע פנימי שיאפשר לכם לגלות את הפן האלוהי שקיים בכל אחד מכם. יתרונותיה העיקריים באים לידי ביטוי בכך שהיא תורמת לשיפור הביטחון העצמי ועוזרת לתהליך הקבלה וההכלה שלכם את עצמכם, ושלכם את בני זוגכם, מבלי שיפוטיות ועם הרבה הערכה. בעזרת הסדנה, תוכלו להיות מי שאתם באמת, ללא חששות, עכבות ופחדים. כל מפגש יקרב אתכם יותר ויותר לעצמכם וליכולת שלכם לקבל ולאהוב את עצמכם. כאשר הסדנה יכולה להתקיים במתכונת של מסאז' עד בבית, לזוג יחיד באופן פרטי.

מה כלול במחיר?

העיסוי שנלמד הוא עיסוי בשמנים אשר מטרתו לפתוח את הצ'אקרות, ובמילים אחרות – לפתוח את כל החסמים והעכבות ש"תוקעים" את האנרגיה המינית. האנרגיה המינית משולה לאנרגיית החיים והיא גורמת לנו לריגוש ולהתלהבות בכל התחומים. בעזרת השמנים, הצ'אקרות יגיעו לאיזון, ובעזרת תרגול נשימות, הגוף יפתח לאנרגיה העוצמתית שמתקיימת באופן טבעי בכל אחד ואחד. הסדנה תתבצע בקצב שלכם, ותאפשר לכם ללמוד לייצר את האווירה הנכונה במפגש הזוגי שלכם.

במה הסדנה תתרום לחייכם?

סדנת עיסוי למתקדמים – טנגנס זוגית תתרום לחייכם במספר מישורים –

  • המישור הפיזי – הסדנה פועלת על אותו רעיון כמו מסאז' עד הבית ומשלבת בין מגע לבין הנוחיות הביתית. לכן, היא תועיל לשחרור שרירים דואבים ורעלים שהצטברו, לספיקת חמצן גבוהה יותר אשר מועילה ומעודדת חידוש תאים בגוף, וכן תגרום לכם להרגיש תחושות כמו רוגע, אנרגיה מחודשת ורעננות.
  • המישור הרגשי – סדנת עיסוי למתקדמים – טנגנס זוגית תעזור לכם ללמוד לשחרר פחדים וחסימות. כמו כן, בעזרתה תלמדו להיפתח לרגשות שלכם ולחוות אותם ממקום של שחרור.
  • המישור הקוגניטיבי – בדומה ליתרונות של מסאז', גם הסדנה תוביל לספיקת חמצן גבוהה המועילה ליכולת הריכוז. כמו כן, בכוחה של ספיקת חמצן גבוהה לשפר את היכולות הקוגניטיביות שלכם באופן משמעותי. במהלך הסדנה, תלמדו להתבונן במציאות שלכם כצופים ולפרש אותה באופן מודע.
  • המישור הרוחני – בסדנה נלמד לחוות מצבי תודעה גבוהים ביותר, נלמד להיות נוכחים כאן ועכשיו ונפתח את היכולות שלנו להקשיב ליקום ופשוט – לזרום.
  • המישור המיני – בעזרת סדנת עיסוי למתקדמים נלמד לתעל ולעדן את האנרגיה המינית ולהגיע להבנה, שאורגזמות מתרחשות בכל הגוף מתוך מקום של שחרור עמוק.

סדנה בהתאמה אישית – למי הסדנה תתאים?

סדנת עיסוי למתקדמים – טנגנס זוגית מתאימה לזוגות אשר מעוניינים לצאת למסע פנימי, להעמיק ולגלות מקומות חדשים של האני, שלא ידעו על קיומם. על מנת להשתתף בסדנה לא נדרש ידע קודם. כמו כן הסדנה בנויה בצורה שתתאים לקצב של כל זוג בפני עצמו, מתוך האמונה שחווית העיסוי דורשת תרגול ולכל זוג מידת התקדמות שונה. סדנת עיסוי זוגית למתקדמים נרכשת עם הזמן, אולם בסופה, תלמדו לגעת בבני זוגכם מתוך הקשבה מלאה לגופם ולעצמכם וכך תוכלו ליהנות מחוויית החיים במלואה ולחיות בשלום ובאהבה עם עצמכם ועם בני זוגכם.

נעמה ריקה ניר – מנחת סדנת עיסוי למתקדמים – טנגנס זוגית

ההבנה כי מגע הנו צורך בסיסי בחיים, הובילה אותי להנחיית סדנאות מגע לאחר 20 שנות ניסיון כמעסה ועם ידע מקצועי רחב של טכניקות עיסוי שונות. משמעות המילה טנגס היא משיק, והיא מתארת את העשייה שלי בצורה הטובה ביותר היות ובעזרת ארבעה יסודות עיקריים והם – מגע, הקשבה, מודעות ואהבה, עליהם מבוסס הטיפול שלי, הנפש משיקה לגוף ודרך חדשה מתחילה.

לפרטים או הרשמה לסדנת עיסוי למתקדמים – טנגנס זוגי או להזמנת מסאז' עד הבית צרו קשר עוד היום ויחד נגיע למחוזות חדשים ומרגשים!