crystal-therapy-1185456

קריסטלים בחדר שינה – איזה כדאי ?ולמה זה טוב לנו?

חדר השינה הוא המרחב הפרטי שלנו, המקום בו אנו נרגעים מתלאות היום יום, זוכים למנוחה ולרגע של שקט ובל נשכח שזהו המקום בו אנו ממשים את הזוגיות שלנו, ולכן קיימת חשיבות רבה לעיצובו. כיצד אפשר לעצב את החדר על מנת שימלא את ייעודו המרגיע מצד אחד אך המעורר מהצד השני? האם מומלץ לשלב קריסטלים בחדר השינה ואילו מהם נחשבים למתאימים? וכיצד עיסוי עד הבית בחדר השינה הפרטי, יכול לתבל את הזוגיות שלנו בצורה משמעותית? כל הפרטים לפניכם.

חדר השינה – פינה של הזוגיות

אין זה סוד שחדר השינה שלנו משקף אותנו. כאשר מדובר בחדר זוגי, הרי שחדר השינה יכול בנקל לתמצת את הזוגיות. לא בכדי תורות כמו הפנג שווי ממליצות על סידור נכון של החדר על מנת לטהר את האווירה שבו ובכך להפוך אותו למרחב שנעים לשהות בו. כאשר חדר השינה מבולגן באופן תמידי או שהרהיטים אינם מסודרים בו מתוך מחשבה, הוא יהפוך למרחב האחרון בו נרצה לבלות או לממש את הזוגיות.

האווירה בחדר השינה משפיעה על טיב היחסים

האווירה בחדר השינה חשובה לאין שיעור ומלבד לייצג את אלו המתגוררים בחדר על הצד הטוב ביותר, עליה להיות מזמינה, כל שכן חושנית. ישנן דרכים רבות לשפר את האווירה בחדר השינה, אם על ידי הנחת קריסטלים, אם על ידי עיצוב נכון ומעורר ואם על ידי סדנאות לזוגות המציעות שילוב מנצח הכולל עיסוי עד הבית במיטה הפרטית, מתן כלים לשיפור הזוגיות, וכן טיהור חדר השינה ויצירת אווירה נעימה בתוכו.

ריפוי מן הטבע

היה זה הרמב"ם שאמר שבטבע מצוי כוח ריפוי אותו יש לטפח ועליו לשמור ולכן לעיתים,כל שצריך הוא רק לעודד את הגוף והנפש לרפא את עצמם, תוך שהם עושים שימוש בכוחות הריפוי הנמצאים בגוף באופן טבעי. כאן נכנסים לתמונה הקריסטלים. היות ולאבני קריסטלים יש אנרגיות של ריפוי מסוגים שונים, מומלץ לשלבן בחדר השינה. אבנים אלו נחשבות למתנה מן הטבע והן יכולות להשפיע על טיב האווירה בחלל. לכל אבן כוחות הריפוי שלה וכאשר מניחים אותן בחדר הן מתחילות לפעול באופן מידי. הן האבנים והן הגוף שלנו מורכבים ממינרלים דומים ולכן ההשפעות של הקריסטלים על תדרי הגוף הנה משמעותית.

שילוב קריסטלים בחדר השינה – מדוע זה טוב?

לקריסטלים יש כוח מאזן, הם יכולים להשפיע על הגוף, להביא כוחות מחודשים, לשפר את זרימת האנרגיה בחלל, להוביל להתחדשות, לעזור לאדם להתחבר לעצמו וכן לבן/בת הזוג ובעיקר – לשחרר תבניות ישנות, עכבות ופחדים. לכן כחלק מסדנה המוצעות לזוגות נגלה כיצד, באמצעות קריסטלים, אפשר לשפר פלאים את האווירה בחדר ועל הדרך לזכות לעיסוי עד הבית מפנק במיוחד, אותו אין מניעה ליישם גם כשאתם לבד, בחדר השינה הנקי מדאגות ומאנרגיות שליליות.

אילו קריסטלים מומלץ לשלב בחדר השינה?

כאמור, לכל אבן קריסטל ישנה השפעה אחרת וזאת מסיבות רבות ומגוונות החל מההתגבשות שלה דרך הצורה והצבע ועד לרמת הקשיות. לרוב הבחירה בקריסטל היא אינטואיטיבית, כלומר, ליבנו יטה אל האבן לה אנו זקוקים, עם זאת ישנן אבנים אשר מומלצות במיוחד בחדר השינה, ואם המטרה היא יצירת אווירה שלווה ומעוררת בחלל – מוטב להצטייד בידע מקדים ובאבנים המיועדות לכך. ישנן אבני קריסטל רבות ומגוונות וכולן כאחד נבדלות זו מזו. בין המומלצות לחדר השינה, נמצאות בעיקר אלו הבאות:

לרוגע ושלווה – אמטיסט, אחלמה בשמה המקראי.

כשאנחנו רגועים, העולם תמיד נראה מקום טוב יותר לחיות בו ובדומה לעיסוי עד הבית, בכוחה של אבן זו לייצר שקט פנימי ושלווה,לשחרר את המחשבות השליליות ולהשאיר את טרדות היומיום מחוץ לדלת,טיהור הסביבה.

אבן זו טובה בעיקר לשינה טובה, היא מונעת נדודי שינה, מעניקה שקט נפשי, מונעת כאבי ראש ומובילה לחלומות טובים יותר.

אבן זו מתפקדת כמטהר אויר רוחני,מנטרלת אלקטרומגנטיות,כדאי להניחה ליד מכשירים פולטי קרינה ולכן רצוי לטהר אותה לעיתים קרובות.

לשיפור האינטימיות,חיזוק האהבה והעמקה בתקשורת – רוז קוורץ,אגת גא'ווד.

אין ספק שהאינטימיות ביחסים היא תוצר של עבודה עצמית וזוגית ובאמצעותה ניתן לבסס את היחסים על כנות וחיבור רגשי עמוק. באמצעות אבן זו ניתן לבנות יחסים של אמון ואהבה ולהוביל את מערכת היחסים לרמה גבוהה יותר של שותפות.

האגת גא'ווד מחזקת את הזוגיות,ואת התקשורת הפנימית, יוצרת מרחב פנימי מוגן ומאוחד, ועוזרת ליחסים האינטימיים, במלוא מובן המשמעות שלהם, לפרוח. מחברת אל הקרקע ועוזרת לבצעה פעולות פרקטיות, מזרזת תהליך של קבלת החלטות וגיבוש רעיונות,מגבירה יצירתיות ומשפרת את היכולת לראות את המצב בצורה אובייקטיבית. שומרת על המרחב והמבנה של בית.

הרוז קוורץ אבן עוצמתית במיוחד מנקה את צ'אקרת הלב ומחזקת אותה. מלמדת את האדם לאהוב את עצמו ולהעניק אהבה.
מורידה לחצים מהלב ומרגיעה את הגוף,משפרת את הדימוי העצמי , בונה הערכה עצמית ומעניקה תחושת סיפוק.
מאפשרת לשדר חינניות ורוגע בזמן שיחה. עוזרת להירפא מפגיעות העבר. כדאי לקחת בחשבון את אופן עבודתה יכול לבוא לידי ביטוי בהתפרצויות בכי ושחרור מטענים רגשיים.

 

לעוררות מינית ותשוקה לחיים – קרנליאן,סיטרין,רובי.

ממש כמו עיסוי עד הבית גם אבנים אלו מהוות כגורם ממריץ ומחזק של כוח החיים.

אבן הקרנליאן בעלת אנרגיות חזקות במיוחד,מעוררת מוטיבציה , מעניקה כוח,ביטחון עצמי,מאזנת רגשות ומחזקת את האנרגיות המיניות.

אבנים נוספות אשר מעוררות שפע ותשוקה לחיים הן סיטרין זוהי אבן שמושכת כסף ומסייעת להצלחת עסקים.טובה לאנשים שלא יודעים להאט את הקצב ולהירגע.היא עוזרת לנו לחדד את היכולת לביטוי תקשורת מקרבת ועל ידי כך מחזקת את האנטימיות עם בני הזוג.  אשר מאפשרת לנו לחוות תשוקה הן בחיים באופן כללי והן בחדר המיטות בפרט, וזאת בשל ההשפעה שלה.

הרובי (קורונדום אדום) טובה במיוחד ללב יש לה השפעה מבריאה על הלב.

כשהרובי בחדר או בענידה אישית יש תחושה של הטענה ואנרגיה חיובית. ממריצה את הרצון לחיות ולאהוב את עצמנו ואת בני הזוג.מתוך המלאות הזו שבלב והרצון לסייע לזולת מבלי להרגיש שלקחו לנו אנרגיה.

 

בהזדמנות זו אני רוצה להמליץ על  חברים העוסקים בתחום ,בצורה מקצועית. אתם מוזמנים לפנות אליהם ,שנקראים "Whispering Crystals" .

כאשר מדובר באבנים קטנות יותר אז ההנחיה יכולה להיות יותר לכיוון של עבודה אישית של כל אחד עם עצמו(גם במתן דגש על הזוגיות) ואז האבנים הקטנות יכולות להעניק תמיכה או בענידה, או בתהליכי מדטיציה והילינג אנרגטי.

אפשרות נוספת לעבודה בחלל שכן כוללת עבודה עם אבנים קטנות, על מנת ליצור הדהוד סביבתי יש ליצור מערכים אנרגטים הכוללים מספר אבנים שיעבדו יחד, בכוונה משותפת ויעצימו אחת את השניה. בעצם המערך עצמו מביא תדר חדש, מאוחד ומכוון, המורכב ממספר אבנים. אך זו כמובן אפשרות מורכבת יותר ודורשת התאמה או עבודה עם האינטואיציה.

נקודה חשובה נוספת שאנו חושבים שטוב להתייחס אליה היא הבחירה מתוך אינטואיציה, שכאשר זוג הולך יחד לבחור עם כוונה משותפת בלב, אז מתקבלת הדרכה מדויקת ומבורכת, עם אפשרויות נוספות.

בהצלחה ובהקשבה לבחירות הלב עבורכם תהנו.

בין אם אתם מעוניינים לשפר את האווירה בחדר השינה, בין לחזק את הזוגיות ובין אם לקבל כלים לעיסוי זוגי מענג, מכיל ומקבל .

אתם מוזמנים ליצור קשר עוד היום להתפנק ולפנק בעיסוי עד הבית.

מצוות המטפלים שלנו שיאפשרו לכם להשקיע בעצמכם ובמערכת הזוגית שלכם ולהוביל לרוגע,שלווה והצלחה בחיים.

 

להשאיר תגובה

כתובת המייל שלך לא תפורסם.Required fields are marked *

באפשרותך להשתמש בתגיות ותכונות HTML אלו: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>