איך לקבל מגע/מסאז' או בכלל, להכניס אדם לתוך המרחב הפרטי שלנו.

מאסז' עד הבית –  טיפים שיעזרו לכם לפתח מודעות לתחושות שלכם, תלמדו כיצד לקבל טוב יותר.

העולם המודרני ועמו הרפואה המתקדמת יכולים לספק מזור לתחלואי הגוף באמצעותם של טיפולים חדישים או תרופות, אולם אותה הרפואה הקונבנציונאלית, על כל היתרונות שבה, לא יכולה להעניק למטופלים דבר אחד שהנו בעל חשיבות לא פחות והוא – מגע מרפא. כאשר תרופות וטיפולים מחלישים את הגוף, לעיסוי ומגע יש את הכוח לאושש את הגוף, להוביל לרגיעה ושלווה ולעודד את הגוף לעשות שימוש בכוחות הריפוי הטבועים בו מלידה.

כוחו המרפא של המגע

מחקרים כבר הוכיחו כי למגע ישנו כוח מרפא וכי כולנו זקוקים למגע חם ואוהב, ולא תמיד במובן המיני שלו. לא בכדי לאחר טיפול כמו עיסוי, אנו מרגישים טוב יותר. מה גם שכיום ניתן ליהנות ממגוון טיפולים של עיסוי עד הבית, בנוחות שלנו, יתרון אשר מעצים את תחושת ההירגעות לאחר הטיפול. עם החיים המודרניים, נדמה כי אנו רק מתרחקים זה מזה והצורך במגע הולך וגובר. מגע כמו עיסוי גורם לתחושה טובה יותר ומחזק את המערכת החיסונית. מחסור במגע לעומת זאת, גורם לתחושה של בדידות ורבים המקרים שמחסור זה אף גורם לתחלואה ולהידרדרות של הגוף. עם זאת למרות יתרונותיו הרבים של המגע, לא כולם יודעים כיצד לקבל אותו, כל שכן להפיק את המרב ממנו.

לא כולם יודעים כיצד לקבל מגע

ישנם אנשים אשר זקוקים למרחב הפרטי שלהם יותר מכל ובעיקר לתחושה שהגוף שלהם נמצא ברשותם. יכולים אלו להיות אנשים אשר לא מורגלים במגע ולכן התחושה זרה להם, או אנשים אשר הוויסות התחושתי שלהם אינו מאוזן, כך שהם מפרשים מגע בצורה שונה. עבור אנשים מסוג אלו, גם טיפולים כמו עיסוי עד הבית יכולים לגרום לתחושה של מבוכה וחוסר נוחות ואז הם יתקשו להפיק את המרב מהם. לכן כדי שגם מטופלים אשר אינם יודעים כיצד לשחרר יוכלו לאפשר לעצמם ליהנות מכוחו המרפא של המגע, הנה כמה טיפים לפיתוח המודעות לנושא, שיעזרו לכם ללמוד לקבל לעצמכם, היות ורק ככה תוכלו להעניק בחזרה.

התאמת סוג הטיפול לסוג המגע שאוהבים

לא נרחיב ונפרט על נפלאות העיסוי, כבר הוכח כי לעיסוי ישנם יתרונות רבים שקצרה היריעה מלפרט. עם זאת, היות ומגע יכול לטפל בכאבים פיזיים, במתחים, בעצבות, בלחצים, בשרירים, במחלות מסוגים שונים ואף לעזור להתמודד עם שינויים בחיים בדרך טובה יותר, כן מומלץ להתפנק בעיסוי אחת לתקופה. במקרים בהם יש קושי לקבל מגע, עיסוי עד הבית יהיה פתרון אידיאלי היות ובדרך זו, ניתן להפיג את החששות, לייצר אווירה ולגרום למגע להיות נעים בתוך החלל המוכר. כדי שהמגע ינעם לכם, יש לבחור בקפדנות את סוג המטפל שיבצע את העיסוי, ורצוי שיהיה זה מטפל סימפטי שיגלה רגישות לתחושות ולחששות שלכם. מטפל מקצועי המתמחה בכמה וכמה סוגים של עיסויים, יוכל להתאים לכם את סוג הטיפול הנכון לצרכים שלכם ולמגע שאתם אוהבים.כדאי מיד בהתחלה להודיע למטפל איזה עוצמה נוחה לו שבה הגוף יכול להכיל ולשחרר בלי להתכווץ.

בחירת המטפל

אם כן, כדי להרגיש נוח יש להשקיע זמן בבחירת המטפל. מומלץ שהאדם שמבצע את העיסוי יהיה כמה שיותר מקצועי ושיהיה לו ניסיון בתחום. כך יוכל להנחות אתכם שלב שלב, לעבוד אתכם לאט לאט ולגרום לכם להרגיש בנוח, כי ללא תחושת הנוחות, יהיה לכם קשה להירגע ולהתמסר לטיפול. לעיתים כדי להרגיש נוחות מקסימלית, אפשר לעשות עיסוי בשניים וכך להתפנק בזוג ובד בבד, ללמוד את עקרונות העיסוי, כדי שתוכלו ליישם אותם אחד על השני, גם בעתיד. ישנם מטפלים שמציעים שירות של עיסוי עד הבית, תוך שהם דואגים לייצר אווירה ולטהר את החדר מאנרגיות שליליות, ובכך להעצים את תחושת ההתרגעות. כמו כן יש לשים דגש על כך שהמטפל יהיה קשוב אליכם ולגוף שלכם, ובדרך זו יוכל בעצמו להרגיש מה נעים ומה פחות, תוך כדי תנועה שלו.הדרכה של נשימה מודעת של המטופל/ת תביא להחדרת חמצן נקי ותגרום לשחרור של הגוף,לכן חשוב לנשום תוך כדי קבלת המסאז'.

הכנות לקראת המסאז'

בין אם מגיעים לקליניקה ובין אם העיסוי מתבצע בבית, הכנה מוקדמת תעזור לכם לקבל טוב יותר את המגע שמוצע לכם, כמו מקלחת מודעת שבה תוכלו לדמיין את הטיפול ואת הכוונה העמוקה של הריפוי של אותו מקום.הליכה לפני הטיפול  יכולה לעזור ולשחרר,שתיית מים לשחרור רעלים והזנה של הגוף. רק לא קרוב מאוד לטיפול!

מוזיקה נעימה ,מרגיעה ומשחררת מכל סוג וצליל. אפשרו לעצמכם את החופש להיות מי שאתם, גם אם זה כמה דק' לפני הטיפול .בהצלחה!

צוות המטפלים המקצועי של טנגנס, המתמחה בעיסויים מסוגים שונים, יודע לגעת מתוך הקשבה ומתוך התחברות מלאה לכוח הריפוי, השמחה והאהבה. גם כאשר מדובר בעיסוי שמתרחש בבית שלכם, כל אחד מהמטפלים ידאג ליצור את האווירה הנכונה ובכך להעצים את תחושת הנוחות שלכם, תחושה אשר תוביל למודעות גבוהה יותר ותעצים את היכולת שלכם לקבל ואף לתת בחזרה.

להזמנת עיסוי עד הבית צרו עמנו קשר עוד היום וזכו לחוויה מעצימה, מכילה ומעוררת במיוחד.

להשאיר תגובה

כתובת המייל שלך לא תפורסם.Required fields are marked *

באפשרותך להשתמש בתגיות ותכונות HTML אלו: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>