moonstone rainbow

הקריסטל הנו כלי אשר מעניק השראה לריפוי ולעבודה אנרגטית. העבודה האנרגטית מכוונת אותנו לניקוי ולשחרור חסימות, פחדים, אמונות ודפוסים מהגוף, מהרגש ומהמחשבה. אותם דפוסים אשר מבקשים שחרור והתמרה, הם אלה אשר מעכבים ומונעים מאיתנו הגשמה וביטוי מלא של עצמנו, של מי שאנחנו, של הווייתנו ושל נשמתנו בחיים אלה, בגוף זה, בנוכחות שלמה ומלאה זו. מטרת הניקוי, השחרור, ההתמרה והשינוי מהווים פתיחה אל עבר ריפוי, אפשור והסכמה לפתיחה של הלב וליצירה של חיים אשר מתרחבים אל מעבר למוכר ולידוע. חיים המלווים בהדרכת נשמה, בתחושות של חופש, שלווה, אהבה, אמונה, הכלה וקבלה עבור כל מה שישנו, כל מה שנוכח, כל אשר מורגש, נחווה ומתקיים בתוכנו ובחיינו.

העבודה עם הקריסטל מכוונת, מדייקת, ממקדת ומחזקת את דרכנו האישית, את מטרתנו, את יעודנו ואת הריפוי השלם אשר אנו מבקשים. ריפוי אשר מביא אל חיינו חוויה אנושית ואלוהית שלמה וממוזגת.         ריפוי אשר מפנה את תשומת ליבנו אל היש, אל הקיים והמתרחש.        ריפוי אשר מביא אותנו לחוות את האנרגיה הטהורה, המזוקקת, אשר מהדהדת מכל יצור חי, מכל צומח, מכל קריסטל, מכל אדם, מכל יצירותיה וילדיה של אמא אדמה.

בתהליך היצירה אנו מתחברים אל אנרגיית הקריסטל, אל הישויות האנרגטיות המלוות, אל אנרגיית המקור, אל ההיווצרות ואל תדר הריפוי השלם אותו הוא מהדהד. בהתחברות למקור האנרגיה אנו נושמים ומתרגמים את שפת הריפוי – את התדר האנרגטי – ליצירה.

היצירה משמשת כטרנספורמטור אשר מתאם בין אנרגיית הקריסטל לאנרגיית האדם, כך מתאפשר חיבור בין גוף הקריסטל לגוף האדם. כעת האנרגיות משתלבות יחד, מתמזגות, משפיעות, מושפעות ומובלות אל עבר פתיחה, גילוי, העמקה, חישה, ריפוי והעצמה. אנו נפתחים להכיל, לקבל, להרגיש ולחוות את היכולות הרוחניות הנשימתיות, אשר מעניקות לנו דיוק והכוונה לדרכנו האישית, הרוחנית והפיזית, בתוך הגוף והחומר, כאן על פני האדמה.

לכל קריסטל אנרגיה מיוחדת ושונה, כל קריסטל הנו ישות בפני עצמה. ענידת הקריסטל על גופנו, באזור צ'אקרת הלב, מאפשרת קליטה ופיזור של האנרגיה אל כל הגוף הפיזי ואל כל שאר הגופים, באופן השלם ביותר. כך אנו מאפשרים ומממשים את פוטנציאל נוכחות הריפוי של הקריסטל, של הגוף, של הנשמה ושל הבריאה.

כאשר אנו מכניסים קריסטל אל תוך חיינו ובענידתו על גופנו, משהו נע ומשתנה. אנו מכניסים אנרגיה טהורה ומזוקקת המחוברת אל מרכז כדור הארץ, אל הכוכבים, אל ישויות האור, אל המלאכים, אל הנשמה ואל הבריאה כולה. אנו פותחים שער לאנרגיה אלוהית טהורה להיכנס ולשנות משהו בתוכנו, בפנימיותנו ובכל מארג החיים השלם. האנרגיה האלוהית מזכירה לנו את מקורנו, את מהותנו, את מקור השייכות שלנו, המקום ממנו באנו וממנו נבראנו. זו היא פתיחה של שער המלווה באורות ההדרכה, אורות המלאכים וישויות האור האינסופיות, המביאות איתן הדרכה, תמיכה לדרך, אנרגיה של ריפוי, רכות, חמלה, הכלה ואהבה.

פתיחתו של השער מכניסה אור אל חיינו ואל המודעות שלנו. האור פותח עבורנו את הראייה המרחבית, העל חושית, הפנימית, הרוחנית. אנו מודרכים, על גבי תנועת גלי האור, לחבור אל רגשותינו ואל ליבנו השלם. ליבנו מתמלא באור אלוהי, ראשוני, בריאתי, הממלא אותנו באנרגיות טהורות של ריפוי, קבלה, הכלה, שחרור, הרפיה, אהבה ואמונה שלמה לדרך, ליעוד ולמסע. אנו מובלים אל עבר חוויה רחבה ומלאה של עצמנו, של מהותנו, של הווייתנו ושל נוכחותנו, על כל רבדנו, מישורינו, מימדנו וגופנו. אל עבר חוויה שלמה של חישת האנרגיה, חיבור אל ההדרכה, חיבור אל מהות הנשמה, חיבור אל אנרגיית הבריאה כולה.

אנו פורשים בפניכם את לחישות הקריסטלים, דרך עולם התקשורת, ההתחברות, החישה, המיזוג וההדרכה, הבאים לידי מימוש, הגשמה וביטוי ביצירה, במילה, ברגש, בהכוונה, באהבה, בריפוי, בבריאה מכוונת ושלמה.

 

תהנו, תשמחו, תאהבו, תשתפו, תירפאו, תתחברו ותתעצמו.

 

בדרך אל תוך עולם צלול ומופלא של גילוי, הדרכה, קסם, יצירה,התחברות אל הנשמה, אל הגוף, אל האדמה ואל הלחישות אשר מתהדרות בכל הבריאה.

 

Whispering Crystals

©  כל הזכויות שמורות. אין להעתיק ולהשתמש בחומרים אלו ללא רשות.

 

להשאיר תגובה

כתובת המייל שלך לא תפורסם.Required fields are marked *

באפשרותך להשתמש בתגיות ותכונות HTML אלו: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>